Indywidualne Mistrzostwa Szwecji na Żużlu 1990
Z Wikipedii
Spis treści |
[edytuj] Półfinały
[edytuj] Eskilstuna
Msc. | Zawodnik | Klub | Pkt | |
---|---|---|---|---|
1 | Henrik Gustafsson | Indianerna | 15 | |
2 | Peter Nahlin | Smederna | 14 | |
3 | Niklas Karlsson | Örnarna | 13 | |
4 | Dennis Löfqvist | Bysarna | 10 | |
5 | Jörgen Johansson | Skepparna | 10 | |
6 | Bo Arrhén | Sztokholm United | 9 | |
7 | Mikael Ritterwall | Vetlanda | 8 | |
8 | Patrik Karlsson | Rospiggarna | 8 | |
9 | Roger Söderberg | Smederna | 8 | |
10 | Magnus Zetterström | Eskil | 7 | |
11 | Tobias Andersson | Griparna | 4 | |
12 | Mats Malmberg | Sztokholm United | 3 | |
13 | rez. Jan Bergqvist | Smederna | 3 | |
14 | Rickard Röseby | Vargarna | 2 | |
15 | Tony Zetterström | Dackarna | 2 | |
16 | Kent Rickardsson | Rospiggarna | 2 | |
17 | Ove Österberg | Indianerna | 1 |
- Awansowali do finału 5
[edytuj] Västervik
Msc. | Zawodnik | Klub | Pkt | |
---|---|---|---|---|
1 | Per Jonsson | Sztokholm United | 14+3 | |
2 | Erik Stenlund | Rospiggarna | 14+2 | |
3 | Conny Ivarsson | Vetlanda | 13 | |
4 | Tony Olsson | Bysarna | 12 | |
5 | Stefan Dannö | Indianerna | 11 | |
6 | Anders Kling | Dackarna | 10 | |
7 | Mikael Andersson | Vetlanda | 7 | |
8 | Joakim Karlsson | Skepparna | 7 | |
9 | Christer Jonsson | Dackarna | 6 | |
10 | Mikael Löfqvist | Bysarna | 6 | |
11 | Magnus Axelsson | Vetlanda | 5 | |
12 | Magnus Oscarsson | Indianerna | 4 | |
13 | Stefan Lardner | Rospiggarna | 4 | |
14 | Andreas Bruce | Dackarna | 3 | |
15 | Robert Johansson | Smederna | 3 | |
16 | Jörgen Hultgren | Skepparna | 1 |
- Awansowali do finału 5
[edytuj] Karlstad
Msc. | Zawodnik | Klub | Pkt | |
---|---|---|---|---|
1 | Jimmy Nilsen | Sztokholm United | 15 | |
2 | Christer Rohlén | Indianerna | 13 | |
3 | Jan Andersson | Vetlanda | 12+3 | |
4 | Tony Rickardsson | Sztokholm United | 12+d | |
5 | Mikael Teurnberg | Rospiggarna | 11 | |
6 | Mikael Karlsson | Örnarna | 9+3 | |
7 | Claes Ivarsson | Vetlanda | 9+2 | |
8 | Lillebror Johansson | Örnarna | 8 | |
9 | Göran Flood | Indianerna | 6 | |
10 | Jimmy Engman | Sztokholm United | 5 | |
11 | Mikael Olsson | Skepparna | 5 | |
12 | Anders Condé | Eskil | 4 | |
13 | Raymond Smedh | Smederna | 3 | |
14 | Hans Hallén | Valsarna | 3 | |
15 | Jonas Wallin | Griparna | 3 | |
16 | Stefan Ekberg | Skepparna | 2 |
- Awansowali do finału 5 + Peter Karlsson z Örnarny, który został mistrzem Szwecji rok wcześniej i został automatycznie awans do kolejnego finału.
[edytuj] Finał
[edytuj] Sztokholm
Msc. | Zawodnik | Klub | Pkt | |
---|---|---|---|---|
1 | Tony Rickardsson | Sztokholm United | 15 | |
2 | Erik Stenlund | Rospiggarna | 14 | |
3 | Per Jonsson | Sztokholm United | 13 | |
4 | Jimmy Nilsen | Sztokholm United | 10 | |
5 | Peter Nahlin | Smederna | 10 | |
6 | Peter Karlsson | Örnarna | 9 | |
7 | Jan Andersson | Vetlanda | 8 | |
8 | Dennis Löfqvist | Bysarna | 8 | |
9 | Mikael Teurnberg | Rospiggarna | 7 | |
10 | Conny Ivarsson | Vetlanda | 6 | |
11 | Christer Rohlén | Indianerna | 6 | |
12 | Jörgen Johansson | Skepparna | 5 | |
13 | Niklas Karlsson | Örnarna | 3 | |
14 | Anders Kling | Dackarna | 2 | |
15 | Stefan Dannö | Indianerna | 2 | |
16 | rez. Bo Arrhén | Sztokholm United | 1 | |
17 | Henrik Gustafsson | Indianerna | 0 | |
18 | rez. Mikael Karlsson | Örnarna | ns | |
- Tonyego Olssona zastąpił w finale Anders Kling.